Wypełnianie zmarszczek pod oczami kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

wypełnianie zmarszczek i zagłębień pod oczami

Skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka i delikatna, dlatego to na niej najbardziej widać oznaki starzenia. Zawartość kolagenu spada z wiekiem, co powoduje powstanie zmarszczek i cieni pod oczami, nazywanych doliną łez. W tym przypadku jednym z najbardziej polecanych zabiegów jest użycie kwasu hialuronowego do wypełnienia doliny łez. Wyróżnia się on dużą skutecznością i spektakularnym efektem odmłodzenia. Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na wypełnianie zmarszczek pod oczami (doliny łez), również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Kwas hialuronowy – bezpieczne wypełnianie zmarszczek pod oczami

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym wypełniaczem, gdyż naturalnie występuje w skórze i mazi stawowej. Dzięki temu stanowi bezpieczny preparat, który nie wywołuje reakcji alergicznych i jest w pełni wchłaniany oraz wydalany przez organizm. Kwas hialuronowy jest chętnie wykorzystywany w zabiegach anty – aging, gdyż ma właściwości nawilżające i regenerujące, dlatego jest skutecznym środkiem do wypełniania bruzd i zmarszczek. Jego zadaniem w kosmetologii estetycznej jest, także likwidacja cieni pod oczami, a także modelowanie owalu twarzy czy powiększanie ust.

Na czym polega zabieg likwidacji zmarszczek pod oczami?

Alternatywą dla inwazyjnych procedur chirurgicznych, mogą być bezpieczne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Wypełnienie zmarszczek pod oczami polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatu na bazie hialuronu. Wykorzystuje się do tego cienką igłę, ostrzykiwując linię zmarszczek, po uprzednim miejscowym znieczuleniu kremem. W zależności od kondycji skóry oraz głębokości zmian, podczas jednego zabiegu wprowadza się około 0,5 ml kwasu hialuronowego na każde oko. Cała procedura jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji, jednak bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielki dyskomfort. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym daje niemalże natychmiastowe efekty, które z biegiem czasu są jeszcze bardziej widoczne.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg może zostać wykonany zarówno u kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Bezpośrednim wskazaniem jest utrata jędrności skóry pod oczami, dolina łez, nieestetyczne zmarszczki czy cienie. Na wypełnianie zmarszczek pod oczami warto się zdecydować, gdy wystąpią pierwsze oznaki starzenia, jednak zadowalające efekty przynosi również lifting głębokich bruzd. Wśród przeciwwskazań należy wymienić:

  • przewlekłe infekcje skórne, takie jak trądzik czy opryszczka,
  • ogólne osłabienie odporności,
  • przyjmowanie niektórych leków,
  • niedawne wykonywanie innych zabiegów estetycznych w okolicach oczu.

Wykonujemy wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym w Nowym Sączu, w nowoczesnym gabinecie medycyny estetycznej.

Korzyści z zabiegu wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym

Efekty zabiegu utrzymują się nawet przez 18 miesięcy, jednak wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji oraz sposobu pielęgnacji skóry pod oczami. Już po pierwszym wstrzyknięciu widoczne jest wypełnienie zmarszczek, niwelacja doliny łez oraz ujędrnienie zwiotczałej skóry. Najlepsze efekty przynosi seria zabiegów i powtarzanie wypełnienia co 12-18 miesięcy od pierwszej iniekcji.

Zachęcamy pacjentów z Krakowa do skorzystania z wypełniania zmarszczek na twarzy.

Wypełniacze znajduja zastosowanie w następujących okolicach:
– wypełnianie zmarszczek np. na czole, wypełnienie lwiej zmarszczki
– wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
– wypełnianie zagłębień pod oczami tzw. dolina łez
– uwydatnianie kości jarzmowych (policzkowych)

Zalecenia po zabiegu:
Szczególnie istotne po wykonaniu wolumetrii, czy powiększeniu ust jest dbanie przez pacjenta o przyjmowanie dostatecznej ilości płynów. Zapewni to większą trwałość podanego prepartu, pozwoli utrzymać jego objętość i zapobiec przedwczesnemu wchłonięciu kwasu hialuronowego.

Wypełnianie zmarszczek na twarzy – Kraków

Do skorzystania z zabiegu wypełniania zmarszczek pod oczami zapraszamy klientów z Krakowa. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę oraz dużą skuteczność naszych usług, dzięki którym można zniwelować efekty starzenia się. Kwas hialuronowy cenimy właśnie ze względu na jego skuteczność i naturalność. Dzięki zastosowaniu wypełniacza możemy szczycić się wysoką efektywnością zabiegów i zadowoleniem pacjentek. Wypełnianie zmarszczek na twarzy u klientek przeprowadzane jest z jego użyciem. Wykonujemy zabieg w Nowym Sączu, w nowoczesnym gabinecie medycyny estetycznej. Zapraszamy do nas klientów z całej Małopolski.

Wszelkie szczegóły dotyczące zabiegów ustalane są podczas wizyty w gabinecie.

Wypełnienie doliny łez Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

9 + 2 =