Wypełnienie i likwidacja bruzd nosowo wargowych Nowy Sącz / Kraków

Wypełnienie bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym

Zbyt wyraźnie zaznaczona bruzda nosowo-wargowa może wpłynąć negatywnie na wygląd twarzy i być źródłem kompleksów. Z pomocą przychodzi jednak kwas hialuronowy. Jego wstrzykiwanie to skuteczny sposób na zredukowanie głębokości tych niedoskonałości. Wypełnienie bruzd kwasem hialuronowym to zabieg małoinwazyjny, a mimo tego przynosi szybkie i satysfakcjonujące efekty.

Wypełnianie bruzd nosowo wargowych Kraków

Bruzdy nosowe, zwane też zmarszczkami nosowo-wargowymi, powstają w centralnej części twarzy. Sięgają od górnego fragmentu płata nosowego do kącika ust, a nawet do brody. Mogą być płytkie i ledwie widoczne, ale niekiedy stają się bardzo głębokie – zwłaszcza wtedy dodają lat. Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na wypełnianie i likwidację bruzd nosowo wargowych, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości. Nasz gabinet oferujący wypełnianie bruzd nosowo wargowych obsługuje również Klientów z Krakowa.

Czym jest likwidacja bruzd?

Likwidacja bruzd nosowo wargowych to zabieg pozwalający na ich usunięcie lub zminimalizowanie ich widoczności. To, jakie efekty przyniesie wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, zależy od ich rodzaju. Niektóre z nich należą do tak zwanych zmarszczek statycznych, a inne od czynnych. Powstawanie tych pierwszych jest związane z naturalnym procesem starzenia się skóry, natomiast bruzdy czynne pojawiają się w wyniku nieustannej pracy mięśni. To właśnie w tym drugim przypadku zabieg ich likwidacji poprzez wypełnienie kwasem hialuronowym przyniesie najlepsze rezultaty.

Zapraszamy na zabieg wypełniania bruzd nosowo wargowych w naszym gabinecie w Nowym Sączu również klientów z okolicznych miejscowości (Kraków i Tarnów).

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym Kraków

Każdy, kto chce szybko pozbyć się bruzd sięgających od nosa do warg, może skorzystać z dobrodziejstw substancji, jaką jest kwas hialuronowy. Kwas ten występuje w organizmie człowieka i odpowiada za elastyczność oraz jędrność skóry. Pozwala efektywnie walczyć ze wszystkimi oznakami starzenia. Umożliwia redukcję zmarszczek oraz pomaga nawet widocznie zwiotczałej skórze.

Z jakiego kwasu hialuronowego korzystamy?

Do wypełniania bruzd nosowo wargowych jest stosowany kwas hialuronowy wyhodowany dzięki kulturom bakterii i zachodzącemu procesowi fermentacji. Mimo tego substancja ta nie stwarza zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Nie powoduje reakcji alergicznych i jest doskonale tolerowana przez organizm. Ponadto przyczynia się on do zatrzymywania wody w skórze – sprawia, że ma ona świeży, młody i promienny wygląd.

Likwidacja bruzd nosowo-wargowych – jak wygląda ten zabieg?

Tak jak w przypadku wszystkich innych zabiegów, taki i wstrzykiwanie kwasu hialuronowego poprzedza konsultacja z lekarzem. Po krótkim wywiadzie i stwierdzeniu braku przeciwwskazań można rozpocząć całą procedurę.

Wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy i jej dezynfekcji. W przypadku szczególnej nadwrażliwości na ból aplikowany jest także preparat znieczulający.

W zależności od specyfiki, rozmiaru i głębokości bruzd specjalista wstrzykuje wypełniacz metodą tunelową, punktową, punktowo-liniową lub kolumnową. Ustala też, jaka dawka kwasu hialuronowego jest niezbędna do usunięcia zmarszczek u pacjenta.

Następnie wykonywany jest masaż mający na celu równomierne rozprowadzenie preparatu pod skórą. Zabieg kończy schładzanie miejsca, w które był wstrzyknięty wypełniacz. Pacjent musi także zgłosić się na wizytę u specjalisty, w celu oceny efektów przeprowadzanego zabiegu.

Zaletą wypełniania bruzd kwasem hialuronowym jest błyskawiczna poprawa wyglądu twarzy. Zmarszczki są natychmiast wypełnione, a skóra odzyskuje witalny i zdrowy wygląd.

Wypełniacze znajduja zastosowanie w następujących okolicach:
– wypełnianie zmarszczek np. na czole, wypełnienie lwiej zmarszczki
– wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
– wypełnianie zagłębień pod oczami tzw. dolina łez
– uwydatnianie kości jarzmowych (policzkowych)

Zalecenia po zabiegu:
Szczególnie istotne po wykonaniu wolumetrii, czy powiększeniu ust jest dbanie przez pacjenta o przyjmowanie dostatecznej ilości płynów. Zapewni to większą trwałość podanego prepartu, pozwoli utrzymać jego objętość i zapobiec przedwczesnemu wchłonięciu kwasu hialuronowego.

Wszelkie szczegóły dotyczące zabiegów ustalane są podczas wizyty w gabinecie.

Wypełnienie bruzd nosowo wargowych Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

1 + 1 =