Kroplówka energetyzująca

kroplówka energetyzująca

Odpowiedzią na potrzeby osób, które pragną łączyć życie domowe, sport i pracę jest kroplówka energetyzująca. Wlewy dożylne to świetne wsparcie i pomoc dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia oraz uprawiają sport.

Komu polecana jest kuracja?

Wlewy dożylne są szczególnie dedykowane dla:

  • osób bardzo aktywnych zawodowo
  • ludzi, którzy dużo i intensywnie trenują
  • zawodowych sportowców
  • wyczerpanych długim chorowaniem
  • zabieganych i prowadzących nieregularny tryb życia

Jakie są korzyści?

Zgodnie z zaleceniami, kroplówkę energetyzującą stosuje się w celu ogólnego wzmocnienia organizmu, skrócenia procesu regeneracji oraz zwiększenia wydolności fizycznej. Pacjent odczuwa wyraźną poprawę samopoczucia, a codzienne czynności połączone z treningami nie sprawiają mu problemów. Nie uskarża się na spadek motywacji w pracy, a na zajęciach sportowych daje z siebie 100%.

Co zawiera kroplówka energetyzująca?

Preparat jest specjalnie przygotowywany przez lekarza – po dokładnym wywiadzie. Dlatego zawiera witaminy i mikroelementy konieczne do codziennego funkcjonowania – zgodnie z potrzebami organizmu.

Koenzym Q10 to podstawowy składnik kroplówki energetyzującej. Jest to substancja biorąca udział w wytwarzaniu energii we wszystkich komórkach organizmu, neutralizuje wolne rodniki pełniąc rolę antyoksydantu.

Koenzym Q10 usprawnia pracę serca, mięśni, przyspiesza metabolizm przyczyniając się do wspomagania odchudzania, dzięki właściwościom antyoksydacyjnym poprawia stan skóry.

Usprawnia procesy myślenia, stabilizuje stany nadmiernego napięcia nerwowego, jest szczególnie polecany osobom obciążonym pracą umysłową i cierpiącym na syndrom wypalenia zawodowego.

Jakie zastosowanie mają kroplówki:

– stany przebiegające z nadmiernym odwodnieniem: wskutek nadużycia alkoholu rozwija się zespół objawów, które możemy złagodzić stosując wlewy– leczenie kaca.

– odwodnienie spowodowane nasilonym nieżytem żołądkowo-jelitowym (biegunka, wymioty) 

– niedobory elektrolitów

– stany nadmiernego wyczerpania organizmu np. wskutek intensywnego treningu

W takich wypadkach za pomocą kroplówek jesteśmy w stanie przywrócić lub zbliżyć do równowagi gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, dostarczyć komórkom glukozę, wodę, sód, potas, magnez, witaminy oraz wiele innych substancji.

Czas trwania wlewu to zwykle 45 minut. Przed rozpoczęciem podawania preparatów lekarz uzyskuje dostęp do naczynia żylnego zakładając wenflon.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Kroplówki energetyzujące Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

6 + 7 =