Kroplówka antystres

kroplówka antystresowa

Szybkie tempo życia, wymagająca praca oraz zbyt krótki sen mogą przyczynić się do powstawania stresu, który ma niekorzystny wpływ na cały organizm. Jego przewlekłość prowadzi do poważnych chorób, dlatego dbając o swoje zdrowie, trzeba przede wszystkim zadbać o dobre samopoczucie. Osobom, które na co dzień narażone są na stresujące sytuacje i mają problemy z koncentracją i wyciszeniem organizmy, proponujemy dożylne podanie skoncentrowanej mieszanki witamin.

Kroplówka antystres – działanie

Nadmiar kawy, ciągłe podenerwowanie oraz brak odpowiedniej regeneracji organizmu powoduje zaburzenie gospodarki elektrolitowej. To wpływa niekorzystnie na cały układ neurologiczny, co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do poważnych chorób i stanu załamania nerwowego. Kroplówka likwidująca stres wprowadzana jest bezpośrednio do krwioobiegu, dostarczając organizmowi niezbędnych witamin i elektrolitów. Do najważniejszych efektów takiej terapii można zaliczyć:

  • poprawę samopoczucia,
  • redukcję bóli mięśniowych i nerwowych,
  • lepszy sen i regenerację organizmu,
  • ograniczenie hormonu stresu,
  • redukcję stanów depresyjnych.

Jakie zastosowanie mają kroplówki:

– stany przebiegające z nadmiernym odwodnieniem: wskutek nadużycia alkoholu rozwija się zespół objawów, które możemy złagodzić stosując wlewy– leczenie kaca.

– odwodnienie spowodowane nasilonym nieżytem żołądkowo-jelitowym (biegunka, wymioty) 

– niedobory elektrolitów

– stany nadmiernego wyczerpania organizmu np. wskutek intensywnego treningu

W takich wypadkach za pomocą kroplówek jesteśmy w stanie przywrócić lub zbliżyć do równowagi gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, dostarczyć komórkom glukozę, wodę, sód, potas, magnez, witaminy oraz wiele innych substancji.

Czas trwania wlewu to zwykle 45 minut. Przed rozpoczęciem podawania preparatów lekarz uzyskuje dostęp do naczynia żylnego zakładając wenflon.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Kroplówki antystres Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

3 + 7 =