Powiększanie i modelowanie ust Nowy Sącz / Kraków

powiększanie ust

W ostatnich latach wypełnianie ust cieszy się coraz większą popularnością. Kobiety wybierają ten zabieg ze względu na błyskawiczny efekt – usta w mgnieniu oka stają się pełniejsze i bardziej nawilżone. Z takiego modelowania korzystają zarówno osoby starsze, jak i młode. Powiększanie ust może pomóc w osiągnięciu satysfakcjonującego wyglądu warg lub poprawić niedociągnięcia powstałe w wyniku upływającego czasu.

Zabieg powiększania lub modelowania ust wykonywany jest za pomocą wstrzyknięcia kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości. Nie od dziś wiadomo, że jest on – wraz z kolagenem – głównym budulcem ludzkiej skóry. W organizmie człowieka odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia. Jeżeli jego poziom spada, skóra ulega wysuszeniu i zwiotczeniu, czego efektem są powstałe zmarszczki. Kwas stosowany podczas modelowania ust może znacznie powiększyć ich objętość oraz skorygować kształt. Kobiety posiadające „smutny uśmiech” mają możliwość podniesienia (odpowiedzialnych za ten stan) kącików ust. Oprócz powiększania warg jego aplikacja wpływa na poprawę elastyczności skóry. Dla komfortu pacjentów podczas zabiegu powiększania ust stosowane są preparaty zawierające dodatkowo środek znieczulający. Modelowanie ust polega na wstrzyknięciu preparatu przy użyciu różnorodnych technik jego podawania, zależnie od oczekiwań pacjenta i warunków anatomicznych ust.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na modelowanie i powiększanie ust, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Modelowanie ust

Przed zabiegiem powiększania ust – tak samo, jak w przypadku każdego innego ingerującego w zdrowie człowieka – lekarz musi zebrać odpowiednie informacje na temat preferencji i stanu zdrowia pacjenta. Ważne jest, aby przed planowanym modelowaniem ust ustalić, jak ostatecznie mają wyglądać usta. Zmiana nie może być zbyt gwałtowna czy karykaturalna. Należy kierować się naturalnym kształtem.

Jakie rezultaty można osiągnąć stosując korekcję i powiększanie ust:

– uwydatnienie wąskich i mało eksponujących ust,
– zlikwidowanie różnicy w wielkości między wargami w przypadku ich dysproporcji,
– nawilżenie i rewitalizacja ust,
– uniesienie kącików ust,
– zniesienie asymetrii ust,
– skorygowanie konturu,
– uzyskanie elastycznej i sprężystej skóry wokół ust,
– profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Przeciwwskazania do zabiegu:

– choroba autoimmunologiczna lub nowotworowa,
– zaburzenia krzepnięcia krwi/ stosowanie leków przeciwkrzepliwych,
– zakażenie skóry twarzy (opryszczka, trądzik),
– ciąża,
– nadwrażliwość na środki znieczulające lub kwas hialuronowy,
– nowotwory,
– stany zapalne/infekcyjne,
– łuszczyca,
– bielactwo,
– alergie,
– aparat ortodontyczny,
– zaplanowane zabiegi dotyczące chirurgii szczękowej.

Przed rozpoczęciem zabiegu na usta nasieniony zostaje środek miejscowo znieczulający. Tuż po zabiegu  wokół ust może pojawić się lekkie zaczerwienienie, ból, obrzęk. W miejscach, gdzie podawany był kwas, często widoczne są niewielkie zasinienia. Po powiększaniu poleca się stosowanie środków przeciwzapalnych oraz maści z witaminą K. Objawy ustępują po kilku dniach. Mimo wszystko należy zaznaczyć, że powiększanie ust nie jest działaniem inwazyjnym i bardzo bolesnym.

Powiększanie ust

Efekt wypełniania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Zależy to od: kondycji skóry pacjenta, wieku, prowadzonego trybu życia, kontaktu ze słońcem / promieniowaniem UV.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i zrozumienie. Nasza siedziba mieści się w Nowym Sączu, ale jesteśmy otwarci dla każdego pacjenta. Okoliczne miasta Kraków i Tarnów nie stanowią dla nas konkurencji. Jesteśmy specjalistami w swojej branży – usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Świadczą o tym opinie zadowolonych z naszej pracy Klientów. Powiększanie czy modelowanie ust to popularny sposób na poprawę swojego wyglądu. Cena zabiegu ustalana jest indywidualnie – zależy od wielu czynników, np. zastosowanej techniki, ilości wykorzystanych ampułek. W celu poznania oferty skierowanej do Twoich potrzeb skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

15 + 4 =