Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Pierwszy gabinet lekarski w Nowym Sączu wykonujący ten zabieg

Nowoczesna metoda polegająca na powiększaniu penisa przy użyciu wypełniacza tkankowego zawierającego kwas hialuronowy. Technika powiększania prącia opracowana została w Korei w 2002 roku. Zabieg wykonywany jest przez lekarza w znieczuleniu miejscowym w gabinecie w Nowym Sączu (ok. 100 km od Krakowa).

Metoda, którą mam do zaoferowania stanowi przełom w dziedzinie nieoperacyjnego powiększania prącia. Stało się to możliwe dzięki postępowi w technologii wytwarzania wypełniaczy skórnych, co oznacza, że materiałem zbliżonym do tego którym powiększa się np. usta czy policzki powiększam penisa zwiększając jego obwód i w niewielkim stopniu długość. Badania wskazują, że obwód prącia jest najbardziej pożądany pod względem wyglądu oraz relacji intymnych. Podając w odpowiedni sposób kwas hialuronowy zwiększam obwód penisa, a w zależności od objętości podanego materiału można uzyskać dodatkowo efekt wydłużenia narządu. Kwas hialuronowy jest substancją cukrową występującą naturalnie w skórze – ma on właściwości pochłaniające i zatrzymujące wodę, co wykorzystywane jest do powiększenia i odmłodzenia penisa. Nazwa kwas związana jest z tym, że ma on niższe pH od tego jakie posiada skóra- w żadnym wypadku nie jest to kwas powodujący „korozję”. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe w skórze, a jego ilość maleje wraz z wiekiem. Według amerykańskich naukowców od 25 roku życia tracimy jedną „łyżeczkę od herbaty” kwasu hialuronowego rocznie – między innymi dlatego stosowanie wypełniania ust, policzków, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek itd staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularnym i dostępnym w Polsce zabiegiem. W połączeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym można uzyskać dodatkowo zwiększenie twardości i siły erekcji (jest to osobny zabieg).

Zapraszam do naszego gabinetu w Nowym Sączu na zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Podanie kwasu hialuronowego jest najbezpieczniejszą metodą powiększania penisa.

Najczęstszymi powikłaniami jest obrzęk i miejscowe zasinienia prącia, co ma charakter łagodny i przejściowy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym?

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z wyglądu swojego penisa lub po prostu chciałoby poprawić jego wygląd. Brak satysfakcji z wielkości prącia jest częstą przyczyną zaniżonej samooceny i wpływa na niską jakość współżycia. Trudno jest prezentować wysoki poziom w łóżku jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu intymnej części swojego ciała. Dzięki oferowanej przeze mnie metodzie nie trzeba poddawać się drastycznemu zabiegowi chirurgicznemu. Za pomocą zastrzyku z wypełniacza podobnego jak ten, którym usuwa się zmarszczki można natychmiastowo poprawić wielkość członka.

Istotne jest realistyczne spojrzenie na to jaki faktycznie jest nasz penis i jaki rezultat możemy osiągnąć procedurą, którą wykonuję w gabinecie. Jest to możliwe tylko w trakcie konsultacji z lekarzem, który wykonuje zabieg. Zapraszamy do konsultacji powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Wskazania do zabiegu powiększania prącia:
– Niezadowolenie z wielkości penisa
– Brak psychologicznej pewności co wielkości penisa
– Zwiotczenie tkanek sopwodowane wiekiem
– Chęć poprawy doznań swoich oraz partnerki w trakcie wspołżycia

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania prącia:
– Wiek poniżej 18. roku życia
– Choroby autoimmunologiczne, nowotworowe, zakażenia w obrębie narządów płciowych
– Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
– Stulejka (przeciwwskazanie względne)
– Tendencja do tworzenia się bliznowców

Jak wygląda procedura powiększania penisa w moim gabinecie w Nowym Sączu?

Konsultacja jak i samo umawianie się na nią przebiega w atmosferze pełnej dyskrecji i nie jest krępująca dla pacjenta. Podczas rozmowy z lekarzem pacjent przedstawia swoje oczekiwania co do wielkości prącia, zbierany jest dokładny wywiad i przeprowadzane badanie lekarskie oraz określana jest ilość kwasu w mililitrach jaka zostanie podana pacjentowi.

W zależności od preferencji pacjenta lekarz nanosi na skórę prącia krem znieczulający na ok. 30 minut lub wykonuje znieczulenie miejscowe w postaci zastrzyku. Zabieg trwa ok 30-40 minut. Za pomocą tzw. kaniuli lekarz wprowadza preparat podskórnie w obrębie penisa.

Efekt widoczny jest najcześciej tuż po zabiegu, jednak ostateczny wynik można ocenić po ok. 3 tygodniach. Wtedy też można podjąć decyzję czy chcemy jeszcze bardziej powiększyć prącie.

Uważam, że bezpieczniejsze i korzystniejsze dla pacjenta jest podanie mniejszej objętości preparatu podczas pierwszego zabiegu, niemniej jednak jest to kwestia indywidualna i osobniczo zmienna.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Zalecenia pozabiegowe:
– powstrzymanie się od współżycia przez okres 3 tygodni
– w ciągu pierwszego tygodnia od zabiegu nie należy wykonywać intensywnych
ćwiczeń fizycznych, nie korzystać z sauny i unikać gorących kąpieli
– przynajmniej dwa razy dziennie przez trzy tygodnie należy masować prącie
zgodnie ze wskazówkami lekarza

Możliwe powikłania :
– obrzęk, tkliwość, zasinienia w obrębie penisa
– ból lub trudności w oddawaniu moczu (rzadkie)
– zakażenie
– przemieszczenie materiału i (odwracalne) zniekształcenie penisa W RAZIE
NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO ZALECEŃ POZABIEGOWYCH

Najczęściej zadawane pytania

O ile powiększy się obwód mojego penisa?

Zwiększenie obwodu penisa zależne jest od jego długości i ilości preparatu jaka zostanie podana. Krótszy penis wymaga mniej wypełniacza, dłuższy wymaga większej objętości preparatu.

Nie zalecam jednorazowego podawania więcej niż 10-15 ml.

Dlaczego nie mogę współżyć przez 3 tygodnie?

Zapewnia to wygojenie się miejsc po iniekcji preparatu i zmniejsza ryzyko infekcji. Kilka dni po zabiegu wypełniacz jest podatny na przemieszczenie w czasie stosunku.

Jak długo utrzyma się efekt powiększonego penisa?

Wypełniacz wchłania się powoli w czasie 12-18 miesięcy. Po 12 miesiącach MOŻE zaistnieć potrzeba podania połowy dawki początkowej celem utrzymania
satysfakcjonującego obwodu. Jest to jednak KWESTIA OSOBNICZO ZMIENNA.

Doświadczenie wskazuje, że zdecydowana większość mężczyzn jest zadowolona z zabiegu i odczuwa poprawę komfortu życia seksualnego oraz cieszy się widocznym powiększeniem prącia zwłaszcza w spoczynku. Kwas hialuronowy stymuluje proces neokolagenezy, czyli przyrostu tkanek, trudno jednak dokładnie ocenić w jakim stopniu.

Zagraniczne kliniki używające kwasu hialuronowego do zwiększania obwodu penisa donoszą, że do 50% objętości wstrzykniętego wypełniacza stanie się stałym przyrostem obwodu penisa.

Po zabiegu odczujesz że penis w spoczynku jest mniej obkurczony. Dla wielu mężczyzn ich zwiotczały penis ma tendencję do kurczenia się w pewnych sytuacjach, takich jak pływanie, zimno. Zwłaszcza w publicznej szatni lub prysznicu niektórzy mężczyźni czują się skrępowani. Leczenie może pomóc Ci poczuć się pewniej, między innymi w takich sytuacjach.

Podczas erekcji zaobserwujesz mierzalny wzrost grubości (proporcjonalny do wstrzykniętej objętości), ale może nie być tak zauważalny, jak w przypadku zwiotczenia.

W BARDZO RZADKICH PRZYPADKACH wypełniacz może zostać wchłonięty przez organizm w ciągu kilku miesięcy. Stosuję preparaty wysokiej klasy i taka sytuacja nie miała miejsca, niemniej jednak opisywana była w doświadczeniach amerykańskich lekarzy.

Jak przygotować się przed zabiegiem?

– Przycinanie włosów na kilka dni przed zabiegiem. (Zalecana)
– W dniu zabiegu dokładnie umyj okolicę mydłem i wodą.

Począwszy od tygodnia przed leczeniem, nie należy przyjmować:
– aspiryny
– witaminy E
– leków przeciwzapalnych i dziurawca zwyczajnego, aby uniknąć nadmiernego
krwawienia, zasinienia lub innych działań niepożądanych.

Unikaj powyższych leków przed, w trakcie i po zakończeniu leczenia. Po zabiegu konieczna jest wizyta kontrolna po 3 tygodniach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

Chcąc w sposób szczególny zapewnić dyskrecję i komfort Panów zainteresowanych zabiegiem powiększenia prącia proszę o kontakt telefoniczny tylko i wyłącznie pod numerem:

736 557 575

1 + 11 =