Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Pierwszy gabinet lekarski w Nowym Sączu wykonujący zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym

Nowoczesna metoda polegająca na powiększaniu penisa kwasem hialuronowym przy użyciu wypełniacza tkankowego zawierającego kwas hialuronowy. Technika powiększania prącia opracowana została w Korei w 2002 roku. Zabieg wykonywany jest przez lekarza w znieczuleniu miejscowym w gabinecie w Nowym Sączu (ok. 100 km od Krakowa).

Na czym polega metoda powiększania penisa kwasem?

Metoda, którą mam do zaoferowania stanowi przełom w dziedzinie nieoperacyjnego powiększania prącia. Stało się to możliwe dzięki postępowi w technologii wytwarzania wypełniaczy skórnych, co oznacza, że materiałem zbliżonym do tego, którym powiększa się np. usta czy policzki, powiększa się penisa zwiększając jego obwód i w niewielkim stopniu długość. Badania wskazują, że obwód prącia jest najbardziej pożądany pod względem wyglądu oraz relacji intymnych. Podając w odpowiedni sposób kwas hialuronowy zwiększam obwód penisa zostaje zwiększony, a w zależności od objętości podanego materiału można uzyskać dodatkowo efekt wydłużenia narządu.

Czym jest i jak wykorzystujemy kwas hialuronowy do powiększenia penisa?

Kwas hialuronowy jest substancją cukrową występującą naturalnie w skórze – ma on właściwości pochłaniające i zatrzymujące wodę, co wykorzystywane jest do powiększenia i odmłodzenia penisa. Nazwa kwas związana jest z tym, że ma on niższe pH od tego jakie posiada skóra- w żadnym wypadku nie jest to kwas powodujący „korozję”. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie międzykomórkowe w skórze, a jego ilość maleje wraz z wiekiem. Według amerykańskich naukowców od 25 roku życia tracimy jedną „łyżeczkę od herbaty” kwasu hialuronowego rocznie – między innymi dlatego stosowanie wypełniania ust, policzków, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek itd staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularnym i dostępnym w Polsce zabiegiem. W połączeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym można uzyskać dodatkowo zwiększenie twardości i siły erekcji (jest to osobny zabieg).

Zapraszam do naszego gabinetu w Nowym Sączu na zabieg powiększanie penisa kwasem hialuronowym, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Podanie kwasu hialuronowego jest najbezpieczniejszą metodą powiększania penisa.

Najczęstszymi powikłaniami jest obrzęk i miejscowe zasinienia prącia, co ma charakter łagodny i przejściowy. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego penis zwiększy swój obwód, a także długość, bez ryzyka wystąpienia permanentnych powikłań.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg powiększania prącia kwasem hialuronowym?

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z wyglądu swojego penisa lub po prostu chciałoby poprawić jego wygląd. Brak satysfakcji z wielkości prącia jest częstą przyczyną zaniżonej samooceny i wpływa na niską jakość współżycia. Trudno jest prezentować wysoki poziom w łóżku jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu intymnej części swojego ciała. Powiększania penisa kwasem hialuronowym, jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki oferowanej przeze mnie metodzie nie trzeba poddawać się drastycznemu zabiegowi chirurgicznemu. Za pomocą zastrzyku z wypełniacza zawierającego kwas hialuronowy, podobnego do tego, którym usuwa się zmarszczki można natychmiastowo poprawić wielkość członka.

Istotne jest realistyczne spojrzenie na to, jaki faktycznie jest nasz penis i jaki rezultat możemy osiągnąć procedurą powiększania penisa kwasem, którą wykonuję w gabinecie. Jest to możliwe tylko w trakcie konsultacji z lekarzem, który wykonuje zabieg. Zapraszamy do konsultacji powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Wskazania do zabiegu powiększania prącia:
– Niezadowolenie z wielkości penisa
– Brak psychologicznej pewności co wielkości penisa
– Zwiotczenie tkanek spowodowane wiekiem
– Chęć poprawy doznań swoich oraz partnerki w trakcie współżycia

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania prącia:
– Wiek poniżej 18. roku życia
– Choroby autoimmunologiczne, nowotworowe, zakażenia w obrębie narządów płciowych
– Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
– Stulejka (przeciwwskazanie względne)
– Tendencja do tworzenia się bliznowców

Jak wygląda procedura powiększania penisa w moim gabinecie w Nowym Sączu?

Konsultacja jak i samo umawianie się na nią przebiega w atmosferze pełnej dyskrecji i nie jest krępująca dla pacjenta. Podczas rozmowy z lekarzem pacjent przedstawia swoje oczekiwania co do wielkości prącia, zbierany jest dokładny wywiad i przeprowadzane badanie lekarskie oraz określana jest ilość kwasu w mililitrach jaka zostanie podana pacjentowi.

W zależności od preferencji pacjenta lekarz nanosi na skórę prącia krem znieczulający na ok. 30 minut lub wykonuje znieczulenie miejscowe w postaci zastrzyku. Zabieg trwa ok 30-40 minut. Za pomocą tzw. kaniuli lekarz wprowadza preparat podskórnie w obrębie penisa.

Efekt widoczny jest najcześciej tuż po zabiegu, jednak ostateczny wynik można ocenić po ok. 3 tygodniach. Wtedy też można podjąć decyzję czy chcemy jeszcze bardziej powiększyć prącie.

Uważam, że bezpieczniejsze i korzystniejsze dla pacjenta jest podanie mniejszej objętości preparatu podczas pierwszego zabiegu, niemniej jednak jest to kwestia indywidualna i osobniczo zmienna.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Zalecenia pozabiegowe:
– powstrzymanie się od współżycia przez okres 3 tygodni
– w ciągu pierwszego tygodnia od zabiegu nie należy wykonywać intensywnych
ćwiczeń fizycznych, nie korzystać z sauny i unikać gorących kąpieli
– przynajmniej dwa razy dziennie przez trzy tygodnie należy masować prącie
zgodnie ze wskazówkami lekarza

Możliwe powikłania :
– obrzęk, tkliwość, zasinienia w obrębie penisa
– ból lub trudności w oddawaniu moczu (rzadkie)
– zakażenie
– przemieszczenie materiału i (odwracalne) zniekształcenie penisa W RAZIE
NIEZASTOSOWANIA SIĘ DO ZALECEŃ POZABIEGOWYCH

Najczęściej zadawane pytania

O ile powiększy się obwód mojego penisa?

Zwiększenie obwodu penisa zależne jest od jego długości i ilości preparatu jaka zostanie podana. Krótszy penis wymaga mniej wypełniacza, dłuższy wymaga większej objętości preparatu.

 

Jednorazowo podawane jest 20 ml preparatu. Istnieje możliwość podania większej objętości.

Dlaczego nie mogę współżyć przez 3 tygodnie?

Zapewnia to wygojenie się miejsc po iniekcji preparatu i zmniejsza ryzyko infekcji. Kilka dni po zabiegu wypełniacz jest podatny na przemieszczenie w czasie stosunku.

Jak długo utrzyma się efekt powiększonego penisa?

Wypełniacz wchłania się powoli w czasie 12-18 miesięcy. Po 12 miesiącach MOŻE zaistnieć potrzeba podania połowy dawki początkowej celem utrzymania
satysfakcjonującego obwodu. Jest to jednak KWESTIA OSOBNICZO ZMIENNA.

Doświadczenie wskazuje, że zdecydowana większość mężczyzn jest zadowolona z zabiegu i odczuwa poprawę komfortu życia seksualnego oraz cieszy się widocznym powiększeniem prącia zwłaszcza w spoczynku. Kwas hialuronowy stymuluje proces neokolagenezy, czyli przyrostu tkanek, trudno jednak dokładnie ocenić w jakim stopniu.

Zagraniczne kliniki używające kwasu hialuronowego do zwiększania obwodu penisa donoszą, że do 50% objętości wstrzykniętego wypełniacza stanie się stałym przyrostem obwodu penisa.

Po zabiegu odczujesz że penis w spoczynku jest mniej obkurczony. Dla wielu mężczyzn ich zwiotczały penis ma tendencję do kurczenia się w pewnych sytuacjach, takich jak pływanie, zimno. Zwłaszcza w publicznej szatni lub prysznicu niektórzy mężczyźni czują się skrępowani. Leczenie może pomóc Ci poczuć się pewniej, między innymi w takich sytuacjach.

Podczas erekcji zaobserwujesz mierzalny wzrost grubości (proporcjonalny do wstrzykniętej objętości), ale może nie być tak zauważalny, jak w przypadku zwiotczenia.

W BARDZO RZADKICH PRZYPADKACH wypełniacz może zostać wchłonięty przez organizm w ciągu kilku miesięcy. Stosuję preparaty wysokiej klasy i taka sytuacja nie miała miejsca, niemniej jednak opisywana była w doświadczeniach amerykańskich lekarzy.

Jak przygotować się przed zabiegiem?

– Przycinanie włosów na kilka dni przed zabiegiem. (Zalecana)
– W dniu zabiegu dokładnie umyj okolicę mydłem i wodą.

Począwszy od tygodnia przed leczeniem, nie należy przyjmować:
– aspiryny
– witaminy E
– leków przeciwzapalnych i dziurawca zwyczajnego, aby uniknąć nadmiernego
krwawienia, zasinienia lub innych działań niepożądanych.

Unikaj powyższych leków przed, w trakcie i po zakończeniu leczenia. Po zabiegu konieczna jest wizyta kontrolna po 3 tygodniach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym a cena

Liczba mililitrów kwasu hialuronowego wstrzykniętych w penisa ma znaczny wpływ na koszty operacji. W dużej mierze właśnie to decyduje o tym, ile kosztuje zabieg powiększania. Cena może się pod tym względem znacznie różnić i jest ustalana podczas konsultacji.
Zapraszamy pacjentów z Krakowa, Nowego Sącza i okolicznych miejscowości.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

Chcąc w sposób szczególny zapewnić dyskrecję i komfort Panów zainteresowanych zabiegiem powiększenia prącia proszę o kontakt telefoniczny tylko i wyłącznie pod numerem:

736 557 575

8 + 3 =