Liposukcja podbródka – odsysanie tłuszczu w Nowym Sączu i Krakowie

liposukcja strzykawkowa podbródka

Wiele kobiet marzy o tym, by pozbyć się zbędnego tłuszczu z ciała jak za dotknięciem magicznej różdżki. Najlepszym sposobem na schudnięcie jest aktywność fizyczna połączona z dietą, ale nie zawsze przynoszą one oczekiwane rezultaty. Uporczywa potrafi być np. tkanka tłuszczowa na twarzy w okolicach podbródka – tzw. drugi podbródek to coś, z czym bezskutecznie zmaga się wiele kobiet mimo szczupłej sylwetki. Nadmiar tłuszczu odkłada się w okolicach podbródka. Rozwiązaniem okazuje się odsysanie podbródka z nadmiaru tłuszczu, ale zamiast tradycyjnej, operacyjnej metody lepiej wybrać nowocześniejszą liposukcję strzykawkową przeprowadzaną bez konieczności poddawania pacjenta narkozie. Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na liposukcję, odsysanie podbródka, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Na czym polega odsysanie podbródka podczas liposukcji?

Jeśli drugi podbródek nie daje Ci spokoju, jedyne skuteczne rozwiązanie to poddanie się odsysaniu tkanki tłuszczowej z twarzy. Może brzmieć to dość złowieszczo, jednak zabieg wcale nie musi być bolesny czy obarczony wysokim ryzykiem. Okolice podbródka są niewielkie, dlatego w tym przypadku idealnie sprawdzi się metoda liposukcji strzykawkowej. Wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym, a tłuszcz po prostu usuwany jest spod skóry specjalną strzykawką wytwarzającą podciśnienie. Zabiegu nie wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.

Delikatny sposób liposukcji podbródka

Zabieg liposukcji podbródka (nie jest zabiegiem chirurgicznym), przeprowadzany przez doświadczonego fachowca i na niewielkim obszarze ciała nie niesie za sobą praktycznie żadnego ryzyka. Skutki uboczne najczęściej obejmują lekkie zasinienie i obrzęk, a w najgorszym przypadku może pojawić się ból lub odrętwienie. Nadal jednak jest to jeden z najdelikatniejszych sposobów na liposukcję podbródka, który w dodatku zapewnia uzyskanie znakomitych rezultatów. Są one w pełni widoczne już po kilku dniach, wraz z ustąpieniem obrzęku.

Liposukcja podbródka – czas zabiegu

Szukasz sposobu na bezpieczne wymodelowanie i odsysania podbródka? Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Nowym Sączu również pacjentów z Krakowa. Przeprowadzane przez lekarza medycyny zabiegi wykazują minimalne ryzyko i zapewniają najlepsze rezultaty. Dzięki temu, że tłuszcz jest fizycznie usuwany z organizmu, efekt wymodelowanej twarzy utrzymuje się bardzo długo. Liposukcja strzykawkowa podbródka poprawia owal twarzy i wpływa na jędrność skóry, dlatego nie tylko wyszczupla, ale również odmładza.

Zabieg liposukcji podbródka dla kobiet w każdym wieku 

Jest to więc doskonały zabieg dla kobiet w każdym wieku. Liposukcja podbródka zajmuje jedynie od 2 do 4 godzin i jest znacznie tańsza niż inne metody odsysania tłuszczu. Zabieg przeprowadzamy jednorazowo tylko na pojedynczym, niewielkim obszarze ciała (takim jak podbródek), by jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko komplikacji i przyspieszyć rekonwalescencję.

Wskazania do zabiegu liposukcji:
– Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu ,również w przypadku gdy ćwiczenia fizyczne są nieskuteczne– sylwetka wysportowana, ale „brzuszek” wciąż widać
– Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy ud
– Likwidacja podwójnego podbródka
– Likwidacja nadmiaru tłuszczu ze wzgórka łonowego

Przeciwwskazania do zabiegu liposukcji:
– Stosowanie leków przeciwkrzepliwych
– Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
– Ciąża, laktacja
– Niewyrównana cukrzyca
– Uczulenie na środki miejscowo znieczulające

Jakie mogą być skutki uboczne lipolizy strzykawkowej?
-Zasinienia
-Obrzęk tkanek okolicy poddawanej zabiegowi
-Ból, drętwienie

Prawdopodobieństwo powikłań wzrasta jeśli zabiegowi poddawanych jest jednoczasowo kilka okolic ciała lub usuwana jest nadmierna ilość tłuszczu. Z tego względu zabieg wykonywany jest przeze mnie na jednej partii ciała, najczęściej jest to brzuch, boczki, wzgórek łonowy, uda, podbródek.

Okres rekonwalescencji po zabiegu to 2-4 dni, zanikanie zasinień do dwóch tygodni.

Liposukcja strzykawkowa jest zabiegiem skutecznym i bezpiecznym. Konsultacja lekarska zawsze poprzedza wykonanie zabiegu.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Liposukcja podbródka Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

3 + 14 =