Modelowanie owalu twarzy Nowy Sącz / Kraków

modelowanie owalu twarzy

Z wiekiem oznaki starzenia skóry są coraz bardziej widoczne. Traci ona swoją objętość, elastyczność, prawidłowy kontur, a policzki z roku na rok zapadają się głębiej. Chcąc ponownie nadać twarzy właściwy kształt oraz młody wygląd, warto skorzystać z liftingu i modelowania owalu i konturów– wolumetrii. Wykorzystywany przez nas kwas hialuronowy dodatkowo nawilża skórę i redukuje zmarszczki. Jest to substancja w pełni bezpieczna dla ludzkiego ciała, ponieważ występuje naturalnie w organizmie. Poprawa owalu twarzy jednocześnie regeneruje i odmładza ciało. Wolumetria w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Dzieje się tak ze względu na szybkie i długotrwałe efekty zabiegu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na modelowanie i poprawę owalu twarzy, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Modelowanie owalu twarzy – wskazania

Właściwy kształt twarzy zależy od wielu czynników. Modelowanie owalu twarzy pozwala zniwelować przynajmniej część niedociągnięć powstałych na przestrzeni lat. Wskazania do zabiegu to:

– modelowanie policzków,
– usuwanie chomików,
– wypełnienie doliny łez,
– wyeksponowanie kości policzkowych,
– wyrównanie kontury żuchwy,
– redukcja głębokich zmarszczek,
– nadanie skórze elastyczności.

Poprawa owalu twarzy

Stosowana przez nas metoda poprawy owalu twarzy polega na wprowadzeniu za pomocą igły wypełniacza – kwasu hialuronowego, a bezpośrednio po jego wykonaniu skóra może być lekko zaczerwieniona i obolała. Kwas najczęściej wstrzykuje się w okolice policzków, skroni, podbródka i oczodołów. Wykorzystywany preparat ma wysoką gęstość, dzięki czemu może być wprowadzany w głębokie warstwy skóry. Proces modelowania owalu twarzy jest całkowicie bezbolesny i krótki – trwa ok. 20 minut. Substancja wyrównuje ubytki objętościowe twarzy, co nadaje jej naturalny wygląd.

Efekt ujędrnienia skóry widoczny jest natychmiastowo. Rezultaty wykonanej wolumetrii utrzymują się nawet do 12–18 miesięcy. Zależy to od rodzaju zastosowanego kwasu hialuronowego oraz trybu życia pacjenta.

Z chęcią udzielimy więcej informacji osobom zainteresowanym zabiegami poprawy i modelowania owalu twarzy – zapraszamy do kontaktu.

Wskazania do zabiegu liftingu twarzy nićmi Barb 4D:
– wiotkość skóry twarzy czyli utrata jej jędrności i elastyczności
– „wisząca twarz”
– niwelowanie ‚chomików’
– poprawa konturu policzków i linii żuchw
y
– podniesienie opadających powiek
– redukcja zmarszczek.

Przeciwwskazania do zabiegu:
– ciąża i okres laktacji,
– zaburzenia krzepnięcia krwi,
– przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych lub przeciwzapalnych,
– infekcje skórne w obrębie twarzy,
– zmiany zapalne w obrębie skóry,
– skłonność do występowania blizn przerostowych,
– choroba autoimmunologiczna lub nowotworowa,
– uczulenie na środki miejscowo znieczulające.

Poprawa owalu twarzy Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

2 + 14 =