Regeneracja skóry komórkami macierzystymi Nowy Sącz / Kraków

regeneracja skóry

Jakość tkanki pogorszyć mogą różne czynniki zewnętrzne, takie jak: zanieczyszczone powietrze, urazy mechaniczne czy obecne warunki sanitarne. Do elementów wpływających na wygląd zewnętrzny należy doliczyć: stres, choroby, wahania hormonalne, niewłaściwa dieta oraz używki.

Z pewnością większości z nas zależy na utrzymaniu jej w dobrej kondycji. Z pomocą przychodzi regeneracja skóry w formie nowoczesnego zabiegu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na regenerację skóry z użyciem komórek macierzystych, również pacjentów z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Na czym polega zabieg regeneracji skóry?

Pierwszym etapem jest dokładny wywiad lekarski. Ustalane są źródła złego wyglądu skóry. Drugim etapem jest pobranie krwi od pacjenta, następnie odwirowanie jej, aż do uzyskania materiału w postaci fibryny bogatopłytkowej. Trzecim etapem jest wstrzykiwanie zebranej substancji cienką igłą w całą skórę. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu, więc jest on bezbolesny dla pacjenta. Czwartym etapem jest rekonwalescencja. Po nakłuciu skóry mogą pojawić się niewielkie siniaki, które znikają po kilku dniach. Efekty są widoczne po 2-3 tygodniach.

Jak to działa?

Fibryna bogatopłytkowa jest materiałem biologicznym pacjenta. Bogata w substancje odżywcze, wspiera procesy odbudowy skóry, pobudza tkanki do działania i dostarcza im potrzebnego paliwa. Regeneracja skóry przy użyciu tych komórek macierzystych przebiega powoli, z uwagi na charakter substancji. Jednak dzięki temu, efekty są zauważalne stopniowo i pozostają trwalsze.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg ma szerokie zastosowanie. Regeneracja skóry jest wskazana dla osób, które:

  • wyraźnie zauważają u siebie obniżenie jakości swojej skóry,
  • chcą zatrzymać młody wygląd
  • pragną wyglądać pięknie i zdrowo
  • przestały zauważać efekty po drogeryjnych kremach i specyfikach.

Regeneracja skóry – zapraszamy

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem regeneracji skóry, Nowy Sącz serdecznie zaprasza. W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych i skutecznych substancji.
Do poddania się kuracji zachęcamy także osoby z Krakowa oraz innych regionów Polski.

PLASMA COMPLEX

Jest to zabieg, w którym wykorzystywane są dwa rodzaje fibryny pozyskanej z krwi pacjenta: fibryna komórkowa i fibryna strukturalna.
Innowacyjność zabiegu polega na tym, że przy użyciu krwi pacjenta uzyskujemy naturalny wypełniacz, którym uzupełniamy ubytki tkankowe skóry- zastosowanie w wolumetrii i liftingu twarzy.
Dwa rodzaje fibryny stanowią naturalne rusztowanie w którym toczą się procesy regeneracji tkanek z wykorzystaniem czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Wskazania do zabiegu:
– Utrata jędrności i elastyczności skóry
– Skóra zmęczona: wpływ klimatyzacji, promieni słonecznych, stresu
– wolumetria twarzy bez użycia wypełniaczy ( bruzdy nosowo-wargowe, okolica
łuków jarzmowych)
– wypełnianie zmarszczek

Dla uzyskania pełnego efektu wolumetrycznego zaleca się trzy zabiegi Plasma Complex w odstępie 3-5 tygodni.

lek. med. Mateusz Juszczyk

Zalecenia pozabiegowe:
– W dniu zabiegu należy unikać korzystania z sauny, gorących kąpieli, powstrzymać się od aktywności fizycznej: duży wysiłek, zajęcia fitness.

Możliwe powikłania :
– obrzęk, tkliwość, zasinienia 
– zakażenie

Regeneracja skóry Nowy Sącz / Kraków

Szybki kontakt

15 + 8 =